Kategorie

Nov 23, 2015 0Komentáře Články

4 přírodní afrodiziaka

„Dneska by to šlo“, pronesl Václav Vydra ve známé české komedii Kameňák. A i přesto, že to, co měl na mysli, bylo od divokého milování hodně daleko, na afrodiziaka to skvěle pasuje.

 

Jsou to totiž právě afrodiziaka, která nás dokáží správně naladit na akt lásky a okořenit ho, jak se patří. A protože v současné době nemusíme do těla dostávat další chemii, které je v jídle víc, než dost, zaměříme se na přírodní afrodiziaka.

 

Afrodiziaka, co to vlastně umí?

 

Název afrodiziaka, nebo přesněji afrodiziakum, vznikl ze jména řecké bohyně lásky Afrodíté.

 Afrodiziaka slouží k povzbuzení sexuálního vzrušení, libida a zvyšují prožitek ze sexu.

 Takže pokud chcete s partnerem, nebo partnerkou navodit tu správnou atmosféru, vybočit ze stereotypu a sex si pořádně užít, jdete správným směrem.

 

Jaká přírodní afrodiziaka tedy vyzkoušet?

 

Každá mince má dvě strany a nevýhodou přírodních afrodiziak je to, že neúčinkují na každého a nikdy pořádně nedokážete odhadnout, kolik je jich třeba. Obecně ale platí, že když je budete jíst pravidelně, účinek se dostaví.

 

Čokoláda

 

Říkáte si, že jste nemuseli číst až sem, abyste se dozvěděli o čokoládě? Tu přece zná každý. To je pravda, ale už není tak známé, že je právě čokoláda velmi účinným, přírodním afrodiziakem.

 A nejen to, kvalitní čokoláda také prodlužuje život, a teď nemáme na mysli jen ten sexuální, ale opravdovou dlouhověkost. A není se čemu divit, kakové boby, ze kterých se čokoláda vyrábí, jsou jedním z nejúčinnějších antioxidantů na světě.

 

Ženšen pravý

 

Ženšen pravý se mezi přírodní afrodiziaka zařadil už v prvním století před naším letopočtem. Podle výzkumů působí na sexuální funkce podobně, jako viagra, ale jeho účinnost na lidský organismus u sexuálních funkcí nekončí.

 Mimo ně působí například na imunitní, nebo oběhový systém.

 I to je důvod, proč kvůli získání Ženšenu lidé v minulosti často nasazovali životy, ať už to bylo za cílem vlastní spotřeby, nebo obchodu.

 

Česnek

 

Chcete zažívat vášnivé noci? Jezte pravidelně česnek! Kromě toho, že vás pravidelné užívání „nabudí“, se jedná také o velmi silný antioxidant, který zvyšuje vitalitu a pročišťuje krev.

 Jen nečekejte, že si dáte před žhavou nocí trochu česneku do jídla a budete řádit jako hurikán. Česnek je třeba jíst pravidelně, aby se jeho účinky dostavily.

 Pokud vám česnek vadí kvůli zápachu, můžete vyzkoušet i přijatelnější křen.

 

Kustovnice čínská

 

Kustovnice čínská, neboli Goji je superpotravina, kterou číňané nazývají „Ovoce štěstí“. Kustovnice působí jako afrodiziakum zejména pro muže ve středním věku, zlepšuje zrak, krvetvorbu a zpomaluje stárnutí, což je dobrá zpráva naopak pro něžné pohlaví.

 Při pravidelné konzumaci budete mít více energie, větší chuť na sex a ještě k tomu dostatek živin a vitamínů v těle.

 

Chcete rychlejší a dlouhotrvající účinek? Zkombinujte vše s ELIXIRMANEM!

 

ELIXIRMAN je přírodní doplněk stravy, který obsahuje jak Ženšen pravý, tak Kustovnici čínskou. ELIXIRMAN působí jako podpora erekce, zvyšuje výdrž a v neposlední řadě působí i jako velmi účinné přírodní afrodiziakum. Nemusíte čekat týdny, než ucítíte rozdíl, ELIXIRMAN funguje už za dvě hodiny a účinkuje až 3 dny!

 

Chci více informací