Kategorie

Nov 16, 2015 0Komentáře Články

Jak podpořit erekci v každém věku

Mnoho mužů bere poruchy erekce jako téma, které se jich vůbec netýká a podpora erekce je pro ně sprosté slovo. O takových věcech se přeci v můžském kolektivu nemluví, tady jsme všichni chlapáci a stojí nám jedna radost!

 Mimo chlapskou společnost, ale může přijít chvíle, kdy ležíme v posteli s překrásnou, přitažlivou ženou a v těch nejdůležitějších chvílích mozek nějak zapomene vysílat informace o tom, jak jsme vzrušení, do těch správných míst. V tu chvíli končí celá situace úplně jinak, než jsme plánovali - a to velmi nepříjemným fiaskem.

 Abychom takové situaci předešli, nemusíme hned sahat po tabletách na podporu erekce, stačí dodržovat zásady, které popisujeme v tomto článku.

 Každý z nás vyžaduje po svém těle maximální výkon. Ráno pospícháme do práce, po práci máme povinnosti, koníčky a další zařizování a večer, místo spánku, chceme ještě vystřihnout takové číslo, aby nás naše partnerka nepoznala.

 Uznejte sami, nakládáme si toho na záda opravdu hodně. A pokud chceme dobře fungovat nejen v posteli, je třeba dodržovat určitá pravidla.

 Nejčastější příčina poruch erekce, je vysoký krevní tlak a další srdečně-cévní onemocnění. Těm se dá snadno předejít, stačí si udržovat přiměřenou hmotnost, vyhnout se cigaretám a nadměrnému množství alkoholu.

 Problémů a důvodů, ale existuje víc.

 

Správné jídlo jako přírodní podpora erekce

 

Jak už jsme zmiňovali, kvalita erekce má přímou návaznost na náš krevní oběh. Proto potraviny, které prospívají našemu srdci, slouží také jako přírodní podpora erekce.

 Pomohou nám Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které obsahují primárně ryby, například makrela a losos. A dalšími vhodnými potravinami jsou ovesné vločky, nesolené arašídy, kešu, zelená zelenina, kořenová zelenina, česnek a sója. Všechny tyto potraviny obsahují L-Arginin, který, spolu s dobrým vlivem na naše srdce, pozitivně ovlivňuje tvorbu svalů a působí i při spalování podkožního tuku.

 Naopak omezit bychom měli sladkosti, těžká a zbytečně mastná jídla.

 

Ať děláte, co děláte, chuť na sex je ta tam, co s tím?

 

 Snažíte se, jak můžete, ale chuťna sex prostěnemáte? To může být způsobeno klesajícíhladinou testosteronu. Obzvlášťu mužůpo čtyřicítce hladina testosteronu každýrok klesá, a to přibližněo jedno procento. Krátkodoběvám může pomoci nášpřírodnídoplněk stravy ELIXIRMAN, kterýzvyšuje chuťk sexu a zlepšuje tvrdost erekce.

Z dlouhodobého hlediska, ale doporučujeme navštívit lékaře a poradit se s ním, jak dál postupovat.

 

Pozor na vedlejší účinky léků

 

Vaše chlouba vás nikdy nezradila a náhle se jí nechce do pozoru?

 Zamyslete se nad tím, zda vám doktor nepředepsal nové léky, nebo nějaké stávající nevymněnil. Řada z nich, ať už se jedná o léky na vysoký tlak, cholesterol, nebo antidepresiva, mohou mít jako vedlější účinek negativní vliv na erekci.

 Proto si vždy přečtěte příbalový leták a konzultujte nově předepsané léky se svým lékařem. Ale pozor, v žádném případě nepřestávejte s léčbou, bez konzultace s odborníkem, vždy se s ním poraďte a případně ho požádejte, aby vám předepsal jiný druh léků.

 

Stres není kamarád, ale nepřítel

 

Neustálá akce, práce, zařizování, povinnosti a spěch. Tak je dnes naše společnost nastavená. Není divu, že jsou civilizační choroby, na které má stres vliv, na vzestupu.

 Mimo civilizační choroby, jako je cukrovka, obezita a celá řada dalších, může stres zapříčinit i poruchy erekce. Je to tím, že dlouhotrvající stres zvyšuje hladinu hormonu kortizolu, který snižuje hladinu testosteronu. Kortizol obvykle drží na uzdě enzymy, ale pokud je ho příliš, začíná hladina testosteronu nemilosrdně klesat.

 Negativní vliv může mít i stres před samotným aktem. Při stresu vylučujeme také známý hormon adrenalin, který snižuje průtok krve. A bez dostatečného zasobení krví, budeme mít místo diamantu mezi nohama rozvařenou mrkev.

 Proto se snažte alespoň na chvíli zpomalit, věnujte se věcem, které máte rádi, a u kterých si odpočinete. Pomůžete tím zlepšit nejen intimní hrátky ve vaší ložnici, ale i své zdraví.

 

Misionář, na koníčka, nebo zezadu?

 

Možná se budete divit, ale asi úplně nejprimitivnější podpora erekce, je právě správná poloha. Když partnerka hned na začátku naskočí „na koníčka“, erekce může být po chvíli pryč. A to proto, že je penis v této poloze nedostatečně zásoben krví.

 Jestliže jste u sebe tyto problémy zaznamenaly, je na začátek lepší volbou misionářská poloha, nebo průnik zezadu. Při těchto polohách je zásobení penisu krví znatelně lepší a můžete i lépe kontrolovat celý průběh aktu, jako je úhel průniku, síla i pohyby jako celek.

 

Populární jídelníček a oblíbený pohyb

 

Že máme zdravě jíst a pravidelně cvičit víme všichni, takže se tím nebudeme zdržovat. Podíváme se raději konkrétně na to, jaké potraviny mají vliv na náš intimní život a na jaké cvičení si dát pozor.

 Pokud chceme dopřát tělu nějakou sexuální bombu, můžeme sáhnout po celozrnném pečivu, mořských plodech, fazolích, ostružinách nebo borůvkách. Každá z těchto potravin obsahuje látku, která má na kvalitu erekce pozitivní vliv.

 Ať už se jedná o potřebné karbohydráty, zinek, nebo antioxidanty, které zlepšují krevní zásobování penisu, každou z těchto potravin naše tělo v tomto směru uvítá.

 A abychom nezapomněli na oblíbený pohyb, musíme vás varovat, že né každý je pro podporu erekce vhodný. Vyhnout bychom se měli sportům jako je cyklistika, při které je výrazný tlak na prostatu. Naopak výborný vliv na erekci mají Kelegovy cviky.

 Mezi ně patří i populární zatínání svalů mezi šourkem a konečníkem. Jestliže se vám nedaří tyto svaly zatnout, můžete přerušovat močení na toaletě. Svaly, které to způsobují, jsou přesně ty, které nám pomáhají k tvrdé a dlouhotrvající erekci. Jakmile si celý proces zautomatizujete, zkuste denně udělat několik sérií po deseti opakováních. Uvidíte, že to na kvalitě erekce bude znát.

 

Chcete přírodní a rychlé řešení?

 

Chcete rychle vyřešit svůj problém a nechcete do sebe cpát žádnou chemii? Vyzkoušejte náš přírodní doplněk stravy ELIXIRMAN, který zkvalitňuje erekci, zvyšuje touhu a odbourává stres před sexem!

 

Objednat ELIXIRMAN