Kategorie

Nov 16, 2015 0Komentáře Články

7 způsobů, jak si okořenit sex

Jste už nějakou dobu ve vztahu a ze života za dveřmi ložnice se pomalu stává stereotyp? Neztrácejte hlavu, kryjeme vám záda. S tipy z tohoto článku budete moci stále zkoušet nové věci a nehrozí, že by se z vašeho intimního života stala nuda v ložnici.

                                                                                                         

Připravili jsme 7 způsobů a tipů, díky kterým se zase vrátíte do dob, kdy jste každý den rušili sousedy a nadskakoval nábytek. Jdeme na to!

 

1. Stejné místo je nuda

 

Jediné místo, kde se oddáváte vášni, je vaše postel? Ale no tak! Existuje přeci tolik míst, kde se dá experimentovat. Můžete vyzkoušet sprchový kout, vanu, gauč v obývacím pokoji, nebo zadní sedačky auta.

 Také nezapomeňte občas vašeho miláčka překvapit a skočit na něj, když to nečeká. I to je způsob, jak dostat do vztahu vášeň a spontánnost, která mu po čase může chybět.

 Pro odvážnější může být zajímavé a vzrušující i milování na veřejných místech. Co třeba veřejné záchodky v obchoďáku? Zdá se vám to přehnáné? Možná ano, ale vzrušení z toho, že vás někdo nachytá dělá divy!

 

2. Nasaďte okovy

 

Nespoutaná vášeň je skvělá a spoutání vaší drahé polovičky ji může paradoxně ještě znásobit. Nemáme na mysli žádné sado maso, ale pouta, nebo šátek můžou být příjemným zpestřením vášnivé noci.

 Šátek si můžete zavázat i kolem očí, díky tomu umocníte ostatní smysly a budete více vnímat doteky, polibky i partnerovi pohyby.

 Nezáleží na tom, kdo z páru bude spoutaný, hlavní je, abyste se cítili příjemně a pohodlně. Nesmíme nikdy zapomínat na to, že jediný způsob, jak si milování maximálně užít, je dělat to, co se líbí jak vám tak i vaší partnerce či partnerovi.

 

3. Zahrajeme si na maškarní

 

Není moc mužů, kterým by se nelíbilo hezké prádlo, nebo sexy kostým. Takže pokud chcete partnera pořádně nažhavit, může to být dobrá cesta.

Pánové mohou udělat své milované radost a nějaké hezké prádlo jí pořídit. Nepotěšíte jen ji, ale ve výsledku i sebe a oba budete spokojení.

 A ať už dnes večer bude zatýkat neslušná paní policistka, nebo dorazí instalár opravit pračku, stereotyp to určitě nebude!

 Důležité je nebát se experimentovat a pokud se necítíte na to partnera překvapit, můžete si o všem promluvit a společnými silami přijít na to, jak váš intimní život okořenit a zpříjemnit.

 

4. Pomoci mohou pomůcky

 

Trochu ohrané? Možná ano, ale správné pomůcky dokážou okořenit váš sex neuvěřitelným způsobem. A ruku na srdce, kdo z nás už vyzkoušel všechno?

 Možná máme v šuplíku pár „hraček“, jako je bičík, nebo vrnivý kamarád, ale erotických pomůcek existuje nepřeberné množství a každá z nich má široké spektrum využití.

 Co takový příjemný, romantický večer s lechtivou stolní hrou?

 Inspiraci můžete najít i v našem předchozím článku 5 produktů na podporu erekce, které neznáte / 5 tipů, jak prodloužit délku sexu

 

5. Poblázněná myslnejen láskou

 

Máme na mysli afrodiziaka, která v nás mohou probudit pocity a touhy, o kterých se nám zatím ani nezdálo. Může to být větší chuť k sexu nebo lepší prožitek, to záleží na tom, jaké afrodiziakum zvolíme.

Mezi afrodiziaka se počítá například čokoláda, vanilka nebo také marihuana!

 Vyzkoušet můžete i náš přírodní doplněk stravy ELIXIRMAN, který působí jako afrodiziakum pro muže.

 

6. Uvolnění není zakázané

 

Uvolnit se není zakázané, ale naopak naprosto nezbytné. Jak chcete řádit v posteli, když jste hlavou stále v kanceláři?

 Snažte se před aktem lásky vždy uvolnit a eliminovat všechno, co by vás mohlo rušit. Kromě nesoustředěnosti není nic horšího, než když vám stále dokola volá naštvaný šéf.

 Dobrým způsobem, jak se naladit a uvolnit, může být „párový relax“. Nebojte, netaháme vás na žádnou terapii. Máme na mysli oblíbenou aktivitu, kterou dohromady děláte a třeba na ní v poslední době nebylo tolik času. Můžete si zajít zahrát tenis, na večeři, do vířivky, nebo na společnou masáž. Uvidíte, že to večer udělá divy.

 

7. ELIXIRMAN a večer se nepoznáte

 

Přírodní doplněk stravy ELIXIRMAN neslouží jen jako účinná podpora erekce a afrodiziakum, ale také zkvalitňuje erekci a zvyšuje výdrž.

 Naši zákazníci říkají, že rozdíl při použití necítili rozdíl jen oni, ale i jejich partnerka.

 Chci více informací o ELIXIRMANU!