Kategorie

Nov 16, 2015 0Komentáře Články

5 produktů na podporu erekce, které neznáte

Každému z nás se může stát, že jeho přirození už není takovou chloubou jako bývalo a doba, kdy se nám penis postavil „do pozoru“na počkání, je ta tam. Může to být věkem nebo jinými problémy, které způsobují úplné poruchy erekce, zkracují dobu jejího trvání, nebo negativně ovlivňují tvrdost penisu při ztopoření.

Pokud vás trápí poruchy erekce, nemusíte ztrácet hlavu, existuje řada produktů, které tento problém řeší a jejich účinkem je právě podpora erekce. Připravili jsme pro vás seznam všech nám známých produktů, abyste si mohli sami co nejjednodušeji vybrat a najít produkt, který vám bude vyhovovat.

ELIXIRMAN

 

Afrodiziakum ELIXIRMAN je přírodním výživovým doplňkem. Obsahuje výtažky z rostlin, které se používají v asijském přírodním léčitelství více než dva tisíce let.

 

Výjimečným ho dělá také poměr jednotlivých složek. ELIXIRMAN je ověřený přípravek na erekci, jeho recept je patentován a generace mužů ho užívají již více než 500 let. V Čechách se tento přípravek na podporu erekce prodává od roku 2012.

 

Výhody

 

ELIXIRMAN je 100% přírodní produkt, nedostáváte tak do těla žádnou chemii. Díky patentovanému složení má velmi dlouhou dobu účinku, a to až 72 hodin. ELIXIRMAN zvyšuje sexuální touhu, výdrž a slouží i jako ověřená podpora erekce.

 

Nevýhody

 

U některých uživatelů, se při častějším užívání prodloužila doba nástupu účinku.

 

PROČ ZVOLIT ELIXIRMAN  

 

    - 100% přírodní produkt, certifikovaný, bezpečný.

    - Unikátní složení.

    - Účinkuje až po dobu 72 hodin.

    - Zvyšuje sexuální touhu a výdrž.

    - Bez lékařského předpisu.

    - Za dobrou cenu (výborný poměr cena / výkon).

    - Vždy na skladě.

    - Neboť spolehlivě funguje u drtivé většiny mužů.

erekce-pro-muze-elixirman

LÉKY

 

Podpora erekce ve formě léků je pravděpodobně nejznámějším řešením. Jako každá věc, mají i léky výhody a nevýhody, na které nesmíme zapomínat.

 

Výhody

 

První výhodou léků na podporu erekce je pohodlné, nebolestivé dávkování. Prášek stačí zapít a do hodiny je „vše připraveno“. Další výhodou je i dobrá účinnost. Pravděpodobně se nestane, že si necháte některý z léků předepsat, natěšení na večer ho zapijete a jediné, co vám bude stát, budou vlasy na hlavě.

 

Nevýhody

 

Obrácenou stranou mince je složení léků, je to chemie, kterou dostáváme do těla a je na našem individuálním rozhodnutí, jestli léky budeme brát nebo ne. V potaz bychom měli vzít i rizika vedlejších účinků, mezi které patří zarudnutí obličeje, hučení v uších a další nepříjemnosti.

VAKUOVÁ PUMPA 

Dalším produktem, který může vyřešit poruchy erekce a k tomu jako bonus přidat penisu větší objem a velikost, je vakuová pumpa. Vakuová pumpa se dá objednat přes internet a úplně nejobyčejnější modely koupíte za pár stovek. Při použití nezapomeňte na lubrikant a pokud vás trápí poruchy erekce, je dobré ji kombinovat s erekčním kroužkem.

 

Výhody

 

Největší výhodou vakuových pump je, že do těla nedostáváme žádnou chemii a k erekci dochází opravdu jen díky podtlaku. Nesmíme zapomenout zmínit, že spolu s vyvoláním erekce dokáže vakuová pumpa také zvětšit objem a velikost penisu, to je pro muže, kteří nemají přirození podle svých představ, rozhodně pozitivní zpráva. Výrobci a prodejci dokonce uvádějí, že pravidelné používání vakuové pumpy trvale zvětší přirození.

 

Nevýhody

 

Zásadní nevýhodou vakuových pump je, že se doporučuje začít je používat dříve, než se problémy s erekcí vůbec dostaví. Pokud jste jako většina lidí, problémy vždy řešíte až když nastanou a v takovém případě může být pro toto řešení pozdě.

 

Vakuovým pumpám by se měli vyhnout muži, které trápí problémy s krevním oběhem, vysoký krevní tlak, nebo cukrovka. Obecně platí, že je vždy lepší před koupí konzultovat použití s lékařem.

 

Pokud o nákupu vakuové pumpy vážně uvažujete, raději si připlaťte a kupte si pumpu, která je schopná měřit velikost podtlaku. Jelikož při příliš velkém podtlaku může dojít k poškození zdraví, je to velmi moudrá investice.

 

INJEKCE

 

Injekce jsou podle odborníků nejúčinnější podpora erekce, která je k mání. Ztopoření penisu uvádí výrobci do 15 minut bez jakékoliv stimulace. Použití a velikost dávek, je nutno vždy konzultovat s lékařem.

 

Výhody

 

Injekce mají velmi rychlý nástup, do patnácti minut jste připraveni „jít do akce“. Muži, kteří mají s injekcemi zkušenost, uvádí i to, že erekce trvá dostatečně dlouho a penis je větší a tvrdší.

 

Nevýhody

 

Největší nevýhodou injekcí je bolest při aplikaci. Nevím, jak jste na tom vy, ale já si nedokážu představit, že bych si měl do penisu píchnout jehlu. Po injekcích navíc zůstávají na přirození malé jizvičky.

 

Jak už jsme zmiňovali, dávkování je vždy důležité konzultovat s lékařem, při nadměrné dávce může dojít až k pětihodinové, bolestivé erekci.

 

 

SPREJ NA PODPORU EREKCE

 

Na trhu najdeme i speciální spreje, jejichž výrobci uvádějí, že dokáží poruchy erekce snadno vyřešit. Podpora erekce v podobě spreje může být snadným a pohodlným řešením.

 

Výhody

 

Sprej se velmi snadno používá, stačí ho nastříkat na penis a výrobci uvádí, že se erekce dostaví do 15 minut. Mimo to by měl sprej pomoci i k lepšímu prožitku ze sexu a oddálit ejakulaci. Pokud budete chtít sprej vyzkoušet, nejedná se o velkou investici, řádově o stovky korun.

 

Nevýhody

 

Podle recenzí uživatelů se často stává, že sprej nefunguje tak, jak si představovali. I přes více použití často necítili žádný rozdíl, a tak nedokážeme odhadnout, jakou účinnost sprej doopravdy má.