Kategorie

Nov 16, 2015 0Komentáře Články

5 tipů, jak prodloužit délku sexu

Cílem sexu je pro drtivou většinu mužů ejakulace. Často se za ní ženou jako za svatým grálem a záleží jim jen na tom, aby se k ní dostali za co nejkratší dobu. To má za následek extrémně krátký pohlavní styk, který si ve výsledku ani jeden z partnerů neužije.

Předčasná ejakulace

 

Opakem poruch erekce, je předčasná ejakulace. Muž se jednoduše neovládne a akt ukončí dřív, než měl v plánu. Předčasná ejakulace, ale není neřešitelný problém. V tomto článku najdete hned 5 tipů, jak jí zamávat na rozloučenou.

 

1. Cvičte o stošest

 

Stejně jako na podporu erekce, fungují i na zvýšení výdrže Kelegovy cviky. Jedná se o zatínání a povolování svalů mezi šourkem a konečníkem, které mají vliv na kvalitu erekce i na schopnost ovlivnit délku pohlavního styku.

Při pravidelném každodenním cvičení, minimálně tří sérií po deseti opakováních, budete schopni po určité době ejakulaci „odložit“a tím určovat délku pohlavního styku podle sebe a své partnerky.

 První rozdíly ve výdrži při milování však ucítíte hned po pár týdnech cvičení.

 

2. Trénujete pravidelně?

 

Nechte drahou polovičku odpočívat a trénujte sami. Snažte se odložit ejakulaci při sebeuspokojování, je to první krok k tomu, abyste se dokázali lépe ovládnout při samotných radovánkách s partnerkou.

 Onanujte do fáze, kdy cítíte, že orgasmus už klepe na dveře a snažte se ho za každou cenu oddálit. Na začátku můžete úplně přestat masturbovat a soustředit se jen na to, abyste celou situaci „ustáli“. Jakmile získáte trochu praxe, můžete orgasmus oddálit hned několikrát, než svolíte k opravdovému vyvrcholení.

 Uvidíte, že samotný prožitek z orgasmu, který jste párkrát odložili, je daleko silnější a intenzivnější, než když vystřelíme hned při prvním pokusu.

 

3. Sousředěnost a dostatek energie jsou klíčem

 

Přijdete večer unavení z práce, myšlenkami jste někde úplně jinde, ale přesto se milujete? Takový sex si nikdy neužijete naplno a jestliže se necítíte stoprocentně připraveni, je lepší ho raději odložit na další den.

 Soustředěnost a dobré fyzické i psychické rozpoložení jsou pro kvalitní sex naprosto zásadní. A pokud v takovém stavu nejsme, může to být jedna z příčin problémů v sexu, ať už se bavíme o poruše erekce nebo předčasné ejakulaci.

 Proto zapomeňte na kvantitu a soustřeďte se primárně na kvalitu. Pár vynechaných večerů bez milování vůbec nic neznamená, pokud vám to pomůže si sex naplno užívat.

 

4. Cesta je cíl

 

Uvolněte se a vychutnávejte si samotnou cestu, která vede k vyvrcholení. Jakmile si budete užívat každý pohyb a soustředit se na něj, přestanete běhat sprinty a začnete se pomalu dostávat k běhům na dlouhou trať.

 Nenabádáme vás k tomu, abyste ze svého života vymazali „rychlovky“, i ty tam mají své místo, obzvlášť pokud vám i vaší partnerce vyhovují. Máme na mysli to, abyste se při každém čísle nesnažili dát gól ještě před výkopem a užívali si hru samotnou.

 

5. Vyzkoušejte ELIXIRMAN

 

Jestli jste zkoušeli všechny možné techniky a nic vám nepomáhá, doporučujeme vyzkoušet náš přírodní doplněk stravy ELIXIRMAN. Jeho primární využití je na podporu erekce, ale pomáhá i prodloužit délku aktu a zvyšuje chuť k sexu.

 

Objednat ELIXIRMAN